Ga naar de inhoud

Titanic de Musical

Musicalvereniging Unidos zet komend theaterseizoen koers naar haar volgende productie. Op 7 en 8 februari 2025 is Titanic de Musical te zien in het Haventheater. Titanic de Musical volgt het verhaal van het beroemdste schip op aarde, dat op 10 april 1912 uit Southampton vertrok naar New York met 1301 passagiers en 941 bemanningsleden aan boord. Het publiek volgt als in een documentaire de gasten en het personeel op de RMS Titanic tijdens die eerste fatale reis. Ieder personage in de musical is dan ook gebaseerd op passagiers die daadwerkelijk aan boord waren van het schip. Unidos keek met frisse ogen naar de musical uit 1997 en zet in hun versie van de wereldberoemde productie de verhalen van de verlorenen en overlevenden meer centraal dan ooit tevoren.

Regie: Martijn Egelmeer
Muzikale leiding: Bas Jongsma
Choreografie: Sanne Ooms